ویزای آفریقای جنوبی


ویزای آفریقای جنوبی


جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است. این کشور سه پایتخت متفاوت دارد؛ قوهٔ مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاون، و قوهٔ قضائیه در بلوم فونتین مستقر استبه دلیل مهاجرت، آفریقای جنوبی از لحاظ نژادی بسیار متنوع است. بزرگ‌ترین جمعیت‌های دورگه و اروپایی و هندی در آفریقا در این کشور مستقر هستندسیاه‌پوستان آفریقای جنوبی کمتر از ۸۰ درصد جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند. اغلب از آفریقای جنوبی به‌عنوان ملت رنگین‌کمان یاد می‌کنند، آفریقای جنوبی میزبان جام جهانی ۲۰۱۰ بود و این نخستین بار بود که این تورنمنت در آفریقا برگزار شد.

رند آفریقای جنوب با کد ایزوی ZAR، یکای پول رایج در کشور آفریقای جنوبی است.

آفریقای جنوبی یک مقصد گردشگری برای تمام فصول است. به خاطر تنوع در آب‌و‌هوا که در مناطق مختلف وجود دارد.آفریقای جنوبی به طور کلی آب‌و‌هوای ملایم و خوبی دارد و تعداد زیادی از روزهای سال آفتابی هستند.

آژانس هواپیمایی سام سیر مفتخر است کلیه مراحل اخذ ویزای شما را به عهده بگیرد.جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است. این کشور سه پایتخت متفاوت دارد؛ قوهٔ مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاون، و قوهٔ قضائیه در بلوم فونتین مستقر استبه دلیل مهاجرت، آفریقای جنوبی از لحاظ نژادی بسیار متنوع است. بزرگ‌ترین جمعیت‌های دورگه و اروپایی و هندی در آفریقا در این کشور مستقر هستندسیاه‌پوستان آفریقای جنوبی کمتر از ۸۰ درصد جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند. اغلب از آفریقای جنوبی به‌عنوان ملت رنگین‌کمان یاد می‌کنند، آفریقای جنوبی میزبان جام جهانی ۲۰۱۰ بود و این نخستین بار بود که این تورنمنت در آفریقا برگزار شد.

رند آفریقای جنوب با کد ایزوی ZAR، یکای پول رایج در کشور آفریقای جنوبی است.

آفریقای جنوبی یک مقصد گردشگری برای تمام فصول است. به خاطر تنوع در آب‌و‌هوا که در مناطق مختلف وجود دارد.آفریقای جنوبی به طور کلی آب‌و‌هوای ملایم و خوبی دارد و تعداد زیادی از روزهای سال آفتابی هستند.

آژانس هواپیمایی سام سیر مفتخر است کلیه مراحل اخذ ویزای شما را به عهده بگیرد. اطلاعات لازم برای فرم ویزای افریقا:  


مجرد / متأهل بودن :

آدرس و تلفن منزل و مدت زمان سکونت در منزل :

آدرس و تلفن محل کار:

اسم شرکت  و سمت شغلی :

نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد همسر :

تلفن همراه :

آدرس ایمیل :

تاریخ و محل عقد به میلادی :مدارک لازم برای ویزای افریقا :

 

1. دو قطعه عکس 4*3 رنگی و زمینه سفید (نهايتاً شش ماه پيش گرفته شده باشد)

2. گواهی اشتغال به کار که موارد زیر در آن ذکر شده باشد :

الف – حتماً روی سربرگ شرکت باشد .

ب – ذکر نام و نام خانوادگی – شماره گذرنامه – تاریخ شروع به کار – طول مدت استخدام –عنوان شغلی -   میزان حقوق – تاریخ شروع و اتمام مرخصی که همان تاریخ رفت و برگشت به افریقای جنوبی می باشد.

ج – در صورت کارفرماویا مدیر عامل  بودن ، شخص دوم نیز بایستی گواهی اشتغال را امضا کند مثلاً رئیس هیئت مدیره +  روزنامه رسمی شرکت  ترجمه مهر مترجم .

3. مشاغل آزاد جواز کسب ترجمه مهر مترجم .

4. در صورت بازنشسته بودن ، حکم بازنشستگی و آخرین فیش حقوقی ترجمه شده با مهر مترجم .

5. اصل گذرنامه بایستی دو صفحه خالی روبروی هم داشته باشد .

6.درصورت پزشک بودن کارت نظام پزشکی + پروانه مطب ترجمه شده  با مهر مترجم

7. پرینت حساب ماه جاری و دو ماه آخر ( 3 ماه آخر ) حتماً به لاتین ( انگلیسی ) و با مانده حساب واقعی

8. ترجمه شناسنامه افراد زیر 18 سال ( ترجمه شده با مهر مترجم )

نکته :

* افراد محصل و افراد بالای 18 سال در صورت همراه بودن در سفر با خانواده بایستی گواهی اشتغال به تحصیل از مدرسه و یا دانشگاه و در صورت کار داشتن گواهی اشتغال به کار جداگانه ارائه دهند . ( ترجمه شده  با مهر مترجم )

*در صورتی که فرزند زیر 18 سال  با یکی از والدین و یا به تنهایی سفر می کند حتماً باید موافقت نامه کتبی و معتبر و تائید شده محضری از طرف یکی از والدین و در صورت مطلقه بودن بایستی حضانت نامه معتبر محضری ارائه گردد . ( ترجمه شده با مهر مترجم )

حضور مسافر در سفارت الزامی می باشد .

نرخ ویزا : 150000 تومان  + 57 یورو می باشد .

مدت زمان لازم برای اخذ ویزا 2 هفته کاری می باشد و فقط روزهای پنج شنبه پاسپورت مسافر از سفارت تحویل داده می شود و غیر از روزهای پنج شنبه به هیچ عنوان سفارت پاسپورتی را تحویل نمی دهد .

ویزای افریقا 3 ماه اعتبار دارد و مانند بلیط مسافر اجازه اقامت  دارد .


برای مشاهده سایت این سفارتخانه بر روی اینجا کلیک نمایید.منوی دسترسی